WYSZCZEGÓLNIENIEa – ogółem
b – na 1000 pracujących 2
OgółemW wypadkach śmiertelnychW wypadkach ciężkichW wypadkach z innym skutkiemZ liczby ogółem – kobietyDni niezdolności do pracy ogółemDni niezdolności do pracy na 1 poszkodowanego 3
POLSKAa687772183746818525497258970637,8
POLSKAb5,100,020,035,05191,83
Dolnośląskie a624220366186242621502634,6
Dolnośląskie b5,730,020,035,68197,46
Kujawsko-pomorskie a39026183878141514317736,7
Kujawsko-pomorskie b6,030,010,035,99221,21
Lubelskie a297310112952118813002643,9
Lubelskie b5,360,020,025,32234,19
Lubuskie a17503917386626279035,9
Lubuskie b5,370,010,035,33192,49
Łódzkie a439010294351174516525937,7
Łódzkie b5,170,010,035,13194,71
Małopolskie a472416254683194517220636,6
Małopolskie b3,910,010,023,88142,62
Mazowieckie a882330388755349431821936,2
Mazowieckie b3,670,010,023,64132,32
Opolskie a185162018255586818736,9
Opolskie b6,320,020,076,23232,77
Podkarpackie a284711142822110111536240,7
Podkarpackie b4,620,020,024,58187,10
Podlaskie a211061320917198882342,2
Podlaskie b6,530,020,046,47274,82
Pomorskie a433315294289150716010337,1
Pomorskie b5,210,020,035,16192,30
Śląskie a996637409889315040601440,9
Śląskie b5,990,020,025,95243,84
Świętokrzyskie a179542117707077780843,4
Świętokrzyskie b5,340,010,065,27231,14
Warmińsko-mazurskie a241241323959469251938,4
Warmińsko-mazurskie b6,130,010,036,09235,12
Wielkopolskie a764527487570278027125535,6
Wielkopolskie b5,510,020,035,46195,57
Zachodniopomorskie a301413102991115410293234,2
Zachodniopomorskie b5,650,020,025,61192,24
Scroll to Top
YouTube
Skip to content