WYSZCZEGÓLNIENIEa – ogółem
b – na 1000 pracujących 2
OgółemW wypadkach śmiertelnychW wypadkach ciężkichW wypadkach z innym skutkiemZ liczby ogółem – kobietyDni niezdolności do pracy ogółemDni niezdolności do pracy na 1 poszkodowanego 3
POLSKAa14300326214206579037164426,0
POLSKAb1,000,000,001,00.26,01.
Dolnośląskie a1304512995113208424,6
Dolnośląskie b1,15.0,001,15.28,36.
Kujawsko-pomorskie a785247793081917224,5
Kujawsko-pomorskie b1,170,000,011,16.28,50.
Lubelskie a5505502431578728,7
Lubelskie b0,85..0,85.24,43.
Lubuskie a30723302122809526,5
Lubuskie b0,910,010,010,89.24,11.
Łódzkie a901458924072339326,1
Łódzkie b1,000,000,010,99.26,03.
Małopolskie a951159454412382825,1
Małopolskie b0,720,000,000,72.18,11.
Mazowieckie a18944718838074692824,8
Mazowieckie b0,750,000,000,75.18,57.
Opolskie a3804376145956125,2
Opolskie b1,23.0,011,22.31,06.
Podkarpackie a61646122261746528,4
Podkarpackie b0,87.0,010,86.24,56.
Podlaskie a36522361147986027,2
Podlaskie b1,020,010,011,00.27,60.
Pomorskie a81928173322089425,6
Pomorskie b0,960,00.0,96.24,45.
Śląskie a21353721257625853127,5
Śląskie b1,260,000,001,26.34,42.
Świętokrzyskie a39213911801115028,4
Świętokrzyskie b1,040,001,04.29,44.
Warmińsko-mazurskie a554135502301501227,1
Warmińsko-mazurskie b1,350,000,011,34.36,71.
Wielkopolskie a170191116816714414926,1
Wielkopolskie b1,170,010,011,15.30,28.
Zachodniopomorskie a646126432581573524,4
Zachodniopomorskie b1,180,000,001,18.28,82.
Scroll to Top
YouTube
Skip to content